ISLAK HACİM ÜRÜNLERİ

HAMAM UYGULAMALARI

Hamamın bilinen en önemli faydalarından biri, vücuttan atılamayan maddelerin atılımını sağlamasıdır. Hamam’a girdiğinizde, cildinizdeki gözenekler açılır, deriniz temizlenir. Hamam, cildin güzelleşmesine katkı sağladığı gibi, cildin aynı zamanda sağlıklı bir şekilde nemlenmesini ve yumuşamasını da sağlar.

SAUNA UYGULAMALARI

Gerekli ısı düzeyi ile yapılan sauna, ilk olarak ter yoluyla vücudun gevşemesine yardım eder. Ter yardımıyla vücudun üzerindeki toksinler temizlenirken diğer yandan da içerideki kimyasallar dışarı atılmış olur. Hem beden hem de ruh sağlığı için son derece yararlıdır.

BUHAR ODASI UYGULAMALARI

Dolaşımı geliştirir. Buhar odasında oturmanın, özellikle yaşlı insanlarda kardiyovasküler sistem üzerinde olumlu etkileri olduğu gösterilmiştir. - Cilt sağlığı - Egzersiz kurtarma - Sert mafsalları gevşetir - Stresi azalır - Sinüs açar - Kalori yaka

TUZ UYGULAMALARI

Tuz odası sayesinde solunum yolları temizlenir ciğerler açılır. Tuz odaları astım, KOAH, sinüzit ya da nefes darlığı çeken hastalara iyi gelir. Tuz odası sayesinde bu hastalar nefeslerini daha kolay alır

HAVUZ UYGULAMALARI

Kalp ve akciğer kapasitesini artırıyor, kilo kontrolü sağlıyor, kişinin var olan kas kütlesini koruyor. Suyun rahatlatıcı etkisi kişinin psikolojisini de olumlu etkiliyor.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİP HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ

Hemen Arayın!
× Whatsapp Destek Hattı