Thai Masaj Yatakları

28/03/2023

Thai Masaj Yatakları

Günümüzde spa merkezlerinde ve masaj salonlarında kullanımı yaygın olan thai masaj yatakları, en kaliteli masaj yataklarındandır. En sert masajlarda dahi dayanıklılık sağlar. Nefes alma deliği kısmı vardır. Bu sayede kişiler masaj esnasında kendilerini rahat hisseder. Masaj yatakları ahşap malzeme kullanılarak üretilir. Tayland ve yoga masajlarında sıklıkla kullanılır. Yerde yapılan masajların kalitesini en iyi seviyeye getirir. Kan dolaşımının düzene girmesini sağlayan bu masaj yatakları spa merkezlerinin olmazsa olmazlarındandır.

Thai masajları, vücudun sağlıklı olarak kalmasında en etkili masaj çeşitlerindendir. Normal masajlara oranla daha sert ve özel hareketlerde uygulanır. Masaj esnasında kullanılan yataklar da özel tasarım üretilir. Ayak bölgesinden baş bölgesine kadar tüm masaj hareketleri konforlu bir şekilde uygulanır. Masaj yataklarının şık tasarımları kullanıldığı her ortama uyum sağlar. Uzun ömürlü kullanım sunan deri ve süngerden üretilmektedir. Masajları daha kaliteli hale getirmek için thai masaj yatakları SpaWorldfirmasından satın alınabilir.

Thai Masaj Yatağı Çeşitleri

Thai masaj yataklarının birden fazla çeşidi mevcuttur. Uygulanacak olan masaj çeşidine göre kullanılacak yatak değişir. Bazalı Thai yatağı 200 santimetre genişlikte üretilir. Yerde masaj yapmaya en uygun çeşitlerindendir. 20 santim yüksekliğe kadar çıkartılabilir. Thai masajının en rahat uygulandığı yatak çeşididir. Bazalı üretilen bu model istenildiğinde ortadan katlanarak bazasız olarak da kullanılabilir. Bambulu thai yatağı bir diğer çeşididir. Muhteşem bambu tasarımı ile ortama göz kamaştırıcı modernlik katar. En sert masajların dahi rahatlıkla yapılmasını sağlar.

Bazasız thai yatağı yalnızca sünger ve deriden üretilir. 350 kilograma kadar taşıyabilme kapasitesi vardır. Kullanımı son derece konforludur. Suya ve neme karşı dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Spa merkezlerinde en sık kullanılan modellerden biridir. Masaj uygulamalarının rahatlıkla gerçekleştirilmesini sağlar. Tüm thai masaj yataklarıuzun yıllar boyu kullanım sunar.

Thai Masaj Yatağı Fiyatları

Thai masajı, gün geçtikçe daha bilinir hale gelen masaj çeşididir. Özel hareketler ve yağlar kullanılarak yapılan bu masaj pek çok hastalığa iyi gelir. Masaj esnasında kullanılan yataklar özel tasarımlarda üretilir. Fiyat bakımından her bütçeye uygun olarak satışa sunulur. Masaj yatağının markasına, kalitesine, çeşidine, tasarımına göre fiyatlarında değişiklik görülür. Vücudun rahatlamasını sağlayan thai masajı esnasında kullanılması gereken yataklardır. Bu nedenle sıradan masaj yatakları yerine tercih edilebilir.

Farklı tasarımlarda üretilebilen thai masaj yatağı geniş fiyat aralığına sahiptir. Daha modern tasarım masaj yatakları fiyat bakımından maliyetli olacaktır. Uzun ömürlü kullanım sunduğu için fiyatlar da bu durumla orantılıdır. İndirim ve kampanyalı fiyatlar dahilinde satışa sunulan masaj yatakları satın alınabilir. Masaj salonlarının ve spa merkezlerinin en gözde ürünlerinden biridir. Satın almak isteyen bireyler fiyat karşılaştırması yapabilirler. Bütçeye en uygun thai masaj yatağını SpaWorld firmasından satın alabilirsiniz.

Thai Masaj Yatağı Nasıl Kullanılır?

Kullanımı günümüzde yaygın olan thai masaj yatağı, son derece konforludur. En sert hareketlerin bile rahatlıkla yapılmasını sağlar. Yerde kullanıma uygun olan bu masaj yatakları germe, çekme, bası hareketleri, esneme gibi durumlara uyum sağlar. Uygulanacak olan masajın tekniğine göre masaj yatağı çeşidi seçilerek kullanılır. Ortalama 1-1.5 saat kadar süren masaj esnasında rahatlıkla kullanılabilir.

Uygun pozisyonda yere konulan thai masaj yatağı konforlu saatler geçirmeyi sağlar. Uzman terapistler tarafından yapılan masaj esnasında vücudun her pozisyona rahatlıkla girebilmesini sağlar. Yatak ya da minder şeklinde seçilebilir. Standart masaj yataklarına oranla vücudun daha verimli kullanılabilmesini sağlar. Ayak ucundan baş bölgesine kadar tüm teknikler rahatlıkla thai masaj yatakları üzerinde uygulanabilir.

Hemen Arayın!
× Whatsapp Destek Hattı