Spa Ekipmanları

28/03/2023

Spa Ekipmanları

Günümüzde büyük bir öneme sahip olan SPA uygulamalarında kullanılan ekipmanlar da önem taşıyor. Uzun yıllardan beri ürettiğimiz ekipmanlar, son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür. Salonlarınızda kullanacağınız ekipmanlarınızı SpaWorld firmamızdan tercih edebilirsiniz. Kişiye özel hijyenik koşullar sunan ekipmanlarımız, hizmetinizi daha iyi derece sunmanızı sağlayacaktır. SPA ekipmanlarımız geniş kapsamlıdır. Dinlenme yatakları, cilt bakım cihazları, ıslak hacimler, sıcak taş setleri, havlu ısıtıcı cihazlar, buhar makineleri gibi pek çok çeşit arasından sunduğunuz hizmete uygun ekipmanları tercih edebilirsiniz. Sistemik hastalıklara şifa olan SPA işlemlerinizi kaliteli ekipmanlarımız ile güvenle yapabilirsiniz. Ekipmanlarımızın arasında hamile minderi, solaryum cihazları, ısı battaniyeleri, aromatik yağlar, ayaklı büyüteçler, podoloji koltukları da yer alıyor. Çalışma ortamınıza en uygun SpaWorld ekipmanlarımızı seçebilirsiniz. Ekipmanlarımızda kullandığımız tüm malzemeler sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Hastalarınıza güvenli ve uzun yıllar boyu ekipmanları kullanabilirsiniz. SpaWorld firması olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarda satış sunuyoruz. Ekipmanlarımızın kaliteleri aynıdır. Ebat, model, kapasite gibi durumlarda fiyatlar değişir. Geniş bütçe aralığına sahip olan SPA ekipmanlarını rahatlıkla satın alabilirsiniz. Kalitenizi her zaman konuşturmak istiyorsanız SpaWorld malzemelerimizi tercih edebilirsiniz. Müşterilerinizin yaşam kalitelerinin daha iyi olmasını sağlayabilirsiniz. Geniş alanda kullanım imkanı sunan ekipmanlarımız SPA uygulamalarınızı daha kolay yapmanızda yardımcı olur. SpaWorld ekipmanlarımız mekanınıza daha modern hava katmada da yardımcı olacaktır.

Dinlenme Yatakları

SPA salonlarında en sevilen ve sıklıkla kullanılan dinlenme yatakları, vücudun daha çok fiziksel açıdan ihtiyacını karşılar. Firmamız tarafından üretilen bu yataklarda özel malzemeler kullanılıyor. Dinlenme yatakları, insan anatomisine uygun üretiliyor. Doğru bir duruş için tasarladığımız yataklar özellikle bacaklar ve kardiyovasküler sistemin düzenli çalışmasında yardımcı oluyor. Şık ve zarif tasarımlarıyla sizlere sunduğumuz dinlenme yatakları SPA merkezinizin en gözde ekipmanları arasında yer alabilir. Çıkarılabilir yatak ve ahşap ayak özellikleriyle temizlikleri de oldukça kolaydır. Dinlenme yataklarımız birden fazla modeldedir. Modellerin çoğunda bacaklar ve kalp aynı hizada yer alır. Konforu tüm iliklerinizde hissetmek istiyorsanız firmamızın dinlenme yatakları tercihiniz olabilir. Eşsiz tasarımlarıyla kullanacağınız mekana son derece şıklık katar. Su, nem ve buhara dayanıklı olan yataklarımızı açık ve kapalı havuz alanlarında kullanabilirsiniz. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun kumaşlardan üretim yapıyoruz. Ergonomik tasarımları ve konforlarıyla bilinen dinlenme yatakları ile müşterilerinize unutulmaz deneyimler yaşatabilirsiniz. Ebat bakımından kullanacağınız mekana uygun tasarım seçebilirsiniz. Pek çok dinlenme yatağı modeli arasından ihtiyacınıza yönelik seçim yapabilirsiniz.

Spa Ekipmanları

Şifalı sular kullanılarak yapılan bakım ve terapileri destekleyen, sıcak taş seti, buhar makinesi, havlu ve taş ısıtıcı cihazları, bakım cihazları ve masaj yatakları gibi, spa ekipmanları çok çeşitlidir. Bütün bu spa ekipmanları, kişilerin fiziksel ve ruhsal rahatlamasını sağlayan, kasların gevşetildiği, kan akışının rahatlatıldığı ve terapi sonrasında kişinin zinde bir vücuda kavuşmasını sağlayan ve birbirini destekleyen ekipmanlardır. Profesyonel ve işini bilen terapistlerle değer kazanır.

Islak Hacimler

SPA merkezlerinde geniş alan kaplayan ve ortak kullanım alanlarından olan ıslak hacimler, farklı atmosferlere sahiptir. Duş, sauna, jakuzi, buz çeşmeleri, hamamlar, havuzlar ve tuz odaları firmamız tarafından gelişen teknolojiyle beraber modern bir şekilde üretiliyor. Islak hacimler, hem cilt hem de sistemik hastalıklara iyi geldiğinden SPA merkezlerinde büyük öneme sahiptir. Ekipmanlarınızın güvenilir ve uzun yıllar boyu kullanıma uygun olmasını istiyorsanız tercihinizi kullanabilirsiniz. Müşterilerinizin yaşam kalitesini psikolojik açıdan da arttırabilirsiniz. Modern ve loş tarzda tasarladığımız ıslak hacimler, suya ve neme karşı dayanıklıdır. Genç yaş grubundan yetişkin gruba kadar her müşterinize hizmet sunabilirsiniz. Sıcak ve soğuk suyu taşıyabilecek kapasitede olan ıslak hacimler tasarımlarımız müşterilerinizin kendilerini daha değerli hissetmelerini sağlar. SPA merkezinizin geniş alanlı kullanıma uygun olması için birden fazla ıslak hacim alanı ayırabilirsiniz. Estetik açıdan hoş görünen bu alanlar merkezinizin daha kaliteli ve modern görünmesini sağlayacaktır. Dilerseniz kendi merkezinize uygun renk ve tasarım ihtiyacınızı belirterek sizler için özel üretilenleri kullanabilirsiniz.

Hemen Arayın!
× Whatsapp Destek Hattı